Os 8819 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 7.20 | 12b | |||
Srbsko | 7.25 | 7.25 | |||
Karlštejn | 7.29 | 7.30 | 1 | ||
Zadní Třebaň | 7.33 | 7.34 | 1 | ||
Řevnice | 7.36 | 7.37 | 1 | ||
Dobřichovice | 7.40 | 7.41 | 1 | ||
Všenory | 7.43 | 7.43 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.46 | 7.46 | |||
Černošice | 7.48 | 7.49 | |||
Praha-Radotín | 7.52 | 7.53 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 7.56 | 7.56 | |||
Praha-Smíchov | 8.04 | 8.05 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.12 | 8.14 | 1b | ||
Praha-Libeň | 8.20 | 8.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 8.24 | 8.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.26 | 8.26 | |||
Praha-Běchovice | 8.29 | 8.30 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 8.31 | 8.31 | |||
Praha-Klánovice | 8.34 | 8.34 | |||
Úvaly | 8.39 | 8.42 | 3 | ||
Tuklaty | 8.45 | 8.45 | |||
Rostoklaty | 8.48 | 8.48 | |||
Český Brod | 8.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster