Os 8813 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 5.50 | 12b | |||
Srbsko | 5.55 | 5.55 | |||
Karlštejn | 5.59 | 6.00 | 1 | ||
Zadní Třebaň | 6.03 | 6.04 | 1 | ||
Řevnice | 6.06 | 6.07 | 1 | ||
Dobřichovice | 6.10 | 6.11 | 1 | ||
Všenory | 6.13 | 6.13 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.16 | 6.16 | |||
Černošice | 6.18 | 6.19 | |||
Praha-Radotín | 6.22 | 6.23 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 6.26 | 6.26 | |||
Praha-Smíchov | 6.34 | 6.35 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 6.42 | 6.44 | 1b | ||
Praha-Libeň | 6.50 | 6.51 | 3 | ||
Praha-Kyje | 6.54 | 6.54 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.56 | 6.56 | |||
Praha-Běchovice | 6.59 | 7.00 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 7.01 | 7.01 | |||
Praha-Klánovice | 7.04 | 7.04 | |||
Úvaly | 7.09 | 7.09 | 1c | ||
Tuklaty | 7.12 | 7.12 | |||
Rostoklaty | 7.15 | 7.15 | |||
Český Brod | 7.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci