Os 8812 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 5.09 | 12 | |||
Nymburk město | 5.12 | 5.13 | 1 | ||
Hořátev | 5.18 | 5.18 | 1 | ||
Sadská | 5.22 | 5.23 | 1 | ||
Ahr Třebestovice | 5.26 | 5.26 | 1 | ||
Poříčany | 5.30 | 5.31 | 4 | ||
Klučov | 5.33 | 5.33 | |||
Český Brod | 5.37 | 5.38 | 2 | ||
Rostoklaty | 5.42 | 5.42 | |||
Tuklaty | 5.45 | 5.45 | |||
Úvaly | 5.48 | 5.49 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 5.52 | 5.52 | |||
Praha-Běchovice střed | 5.55 | 5.55 | |||
Praha-Běchovice | 5.57 | 5.59 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 6.01 | 6.01 | |||
Praha-Kyje | 6.04 | 6.04 | |||
Praha-Libeň | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 6.16 | 6.20 | 9 | ||
Praha-Smíchov | 6.26 | 6.28 | 2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 6.34 | 6.34 | |||
Praha-Radotín | 6.36 | 6.37 | 2 | ||
Černošice | 6.41 | 6.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.43 | 6.44 | |||
Všenory | 6.46 | 6.47 | |||
Dobřichovice | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Řevnice | 6.52 | 6.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 6.56 | 6.56 | 2 | ||
Karlštejn | 7.00 | 7.01 | 2 | ||
Srbsko | 7.05 | 7.05 | |||
Beroun | 7.10 | 12b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci