Os 8808 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.20 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 5.26 | 5.28 | 2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 5.34 | 5.34 | |||
Praha-Radotín | 5.36 | 5.37 | 2 | ||
Černošice | 5.41 | 5.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 5.43 | 5.44 | |||
Všenory | 5.46 | 5.47 | |||
Dobřichovice | 5.48 | 5.49 | 2 | ||
Řevnice | 5.52 | 5.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 5.56 | 5.56 | 2 | ||
Karlštejn | 6.00 | 6.01 | 2 | ||
Srbsko | 6.05 | 6.05 | |||
Beroun | 6.10 | 12b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia