Os 7904 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.57 | 4 | |||
Králův Dvůr | x | 9.01 | 9.01 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 9.03 | 9.03 | ||
Zdice | 9.07 | 9.08 | 2 | ||
Libomyšl | x | 9.13 | 9.13 | ||
Lochovice | 9.18 | 9.21 | 2 | ||
Rejkovice | x | 9.26 | 9.26 | ||
Jince | 9.30 | 9.31 | 1 | ||
Bratkovice | x | 9.38 | 9.38 | 1 | |
Příbram | 9.44 | 9.50 | 1 | ||
Milín | 9.57 | 9.59 | 1 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 10.02 | 10.02 | ||
Tochovice zastávka | x | 10.05 | 10.05 | ||
Tochovice | x | 10.06 | 10.06 | 1 | |
Březnice | 10.12 | 10.18 | 1 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 10.21 | 10.21 | ||
Myslín | x | 10.24 | 10.24 | ||
Mirovice | 10.27 | 10.28 | 3 | ||
Horní Nerestce | x | 10.31 | 10.31 | ||
Čimelice | x | 10.36 | 10.36 | 1 | |
Smetanova Lhota | x | 10.39 | 10.39 | ||
Dolní Ostrovec | x | 10.44 | 10.44 | ||
Vráž u Písku | x | 10.48 | 10.48 | 1 | |
Čížová | 10.56 | 10.59 | 1 | ||
Písek-Dobešice | x | 11.02 | 11.02 | ||
Písek zastávka | x | 11.05 | 11.05 | ||
Písek | 11.08 | 11.09 | 2 | ||
Putim | 11.14 | 11.14 | 1 | ||
Heřmaň | x | 11.17 | 11.17 | ||
Protivín | 11.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia