Os 7814 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.05 | 8 | |||
Králův Dvůr | 14.09 | 14.10 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 14.12 | 14.13 | |||
Zdice | 14.16 | 14.16 | 2 | ||
Stašov | 14.19 | 14.20 | |||
Praskolesy | 14.22 | 14.23 | |||
Hořovice | 14.26 | 14.27 | 2 | ||
Cerhovice | 14.30 | 14.31 | |||
Kařez | 14.35 | 14.36 | |||
Kařízek | 14.39 | 14.43 | 4 | ||
Mýto | 14.46 | 14.47 | |||
Holoubkov | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Svojkovice | 14.53 | 14.53 | |||
Rokycany | 14.57 | 14.59 | 2 | ||
Klabava | 15.02 | 15.03 | |||
Ejpovice | 15.05 | 15.05 | 2 | ||
Plzeň-Doubravka | 15.11 | 15.11 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 15.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster