Os 7812 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.05 | 8 | |||
Králův Dvůr | 12.09 | 12.10 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 12.12 | 12.13 | |||
Zdice | 12.16 | 12.16 | 2 | ||
Stašov | 12.19 | 12.20 | |||
Praskolesy | 12.22 | 12.23 | |||
Hořovice | 12.26 | 12.27 | 2 | ||
Cerhovice | 12.30 | 12.31 | |||
Kařez | 12.35 | 12.36 | |||
Kařízek | 12.39 | 12.43 | 4 | ||
Mýto | 12.46 | 12.47 | |||
Holoubkov | 12.49 | 12.50 | 2 | ||
Svojkovice | 12.53 | 12.53 | |||
Rokycany | 12.57 | 12.59 | 2 | ||
Klabava | 13.02 | 13.03 | |||
Ejpovice | 13.05 | 13.05 | 2 | ||
Plzeň-Doubravka | 13.11 | 13.11 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia