Os 7807 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.37 | 3 | |||
Plzeň-Doubravka | 10.40 | 10.40 | |||
Ejpovice | 10.46 | 10.46 | 1 | ||
Klabava | 10.48 | 10.49 | |||
Rokycany | 10.52 | 10.53 | 1 | ||
Svojkovice | 10.57 | 10.57 | |||
Holoubkov | 11.00 | 11.01 | 1 | ||
Mýto | 11.03 | 11.04 | |||
Kařízek | 11.06 | 11.07 | 1 | ||
Kařez | 11.09 | 11.10 | |||
Cerhovice | 11.14 | 11.15 | |||
Hořovice | 11.19 | 11.19 | 1 | ||
Praskolesy | 11.22 | 11.23 | |||
Stašov | 11.25 | 11.26 | |||
Zdice | 11.29 | 11.33 | 3 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 11.37 | 11.37 | |||
Králův Dvůr | 11.40 | 11.40 | |||
Beroun | 11.45 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy