Os 7800 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 4.12 | 8 | |||
Králův Dvůr | 4.16 | 4.16 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 4.19 | 4.19 | |||
Zdice | 4.22 | 4.23 | 2 | ||
Stašov | 4.26 | 4.26 | |||
Praskolesy | 4.29 | 4.29 | |||
Hořovice | 4.32 | 4.33 | 2 | ||
Cerhovice | 4.36 | 4.37 | |||
Kařez | 4.41 | 4.42 | |||
Kařízek | 4.45 | 4.48 | 2 | ||
Mýto | 4.51 | 4.51 | |||
Holoubkov | 4.54 | 4.54 | 2 | ||
Svojkovice | 4.57 | 4.58 | |||
Rokycany | 5.02 | 5.03 | 2 | ||
Klabava | 5.06 | 5.07 | |||
Ejpovice | 5.09 | 5.09 | 2 | ||
Plzeň-Doubravka | 5.15 | 5.15 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 5.19 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci