R 779 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 18.08 | 4 | |||
Železná Ruda centrum | 18.12 | 18.12 | |||
Železná Ruda město | 18.14 | 18.15 | |||
Špičák | 18.19 | 18.20 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 18.24 | 18.25 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 18.30 | 18.31 | 1 | ||
Zelená Lhota | 18.39 | 18.41 | 1 | ||
Dešenice | 18.48 | 18.48 | |||
Nýrsko | 18.52 | 18.53 | 1 | ||
Janovice nad Úhlavou | 19.00 | 19.01 | 3 | ||
Bezděkov u Klatov | 19.05 | 19.05 | |||
Klatovy | 19.09 | 19.17 | 1 | ||
Švihov u Klatov | 19.25 | 19.26 | 1 | ||
Přeštice | 19.38 | 19.39 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 19.46 | 19.47 | 3c | ||
Dobřany | 19.52 | 19.53 | 1 | ||
Plzeň zastávka | 20.05 | 20.07 | 6d | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.10 | 20.20 | 6 | ||
Rokycany | 20.31 | 20.32 | 1 | ||
Kařez | 20.42 | 20.43 | |||
Hořovice | 20.50 | 20.52 | 1 | ||
Zdice | 20.59 | 21.00 | 1 | ||
Beroun | 21.09 | 21.10 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 21.38 | 21.39 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.46 | 2b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy