R 775 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABpee347 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 16.08 | 4 | |||
Železná Ruda centrum | 16.12 | 16.12 | |||
Železná Ruda město | 16.14 | 16.15 | |||
Špičák | 16.19 | 16.20 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 16.24 | 16.25 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 16.30 | 16.31 | 1 | ||
Zelená Lhota | 16.39 | 16.41 | 2 | ||
Dešenice | 16.47 | 16.48 | |||
Nýrsko | 16.52 | 16.53 | 1 | ||
Janovice nad Úhlavou | 16.59 | 17.01 | 3 | ||
Bezděkov u Klatov | 17.05 | 17.05 | |||
Klatovy | 17.09 | 17.17 | 1 | ||
Švihov u Klatov | 17.25 | 17.26 | 1 | ||
Přeštice | 17.38 | 17.39 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 17.46 | 17.47 | 3c | ||
Dobřany | 17.52 | 17.53 | 1 | ||
Plzeň zastávka | 18.05 | 18.07 | 6d | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.10 | 18.20 | 6 | ||
Rokycany | 18.31 | 18.32 | 1 | ||
Kařez | 18.42 | 18.43 | |||
Hořovice | 18.50 | 18.52 | 1 | ||
Zdice | 18.59 | 19.00 | 1 | ||
Beroun | 19.09 | 19.10 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 19.38 | 19.42 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster