R 774 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 + Bdpee231 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.15 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 7.21 | 7.23 | 2 | ||
Beroun | 7.52 | 7.53 | 2 | ||
Zdice | 8.01 | 8.02 | 2 | ||
Hořovice | 8.09 | 8.10 | 2 | ||
Kařez | 8.16 | 8.17 | |||
Rokycany | 8.28 | 8.29 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.40 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster