R 772 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 + Bdpee231 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.15 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 8.21 | 8.23 | 2 | ||
Beroun | 8.52 | 8.53 | 2 | ||
Zdice | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Hořovice | 9.09 | 9.10 | 2 | ||
Kařez | 9.16 | 9.17 | |||
Rokycany | 9.28 | 9.29 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 9.40 | 9.50 | 6 | ||
Plzeň zastávka | 9.52 | 9.53 | 6d | ||
Dobřany | 10.05 | 10.06 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 10.10 | 10.11 | 1a | ||
Přeštice | 10.17 | 10.18 | 1 | ||
Švihov u Klatov | 10.31 | 10.32 | 1 | ||
Klatovy | 10.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster