Os 7717 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.58 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 16.01 | 16.02 | 1 | ||
Hýskov | 16.06 | 16.06 | 1 | ||
Nižbor | 16.10 | 16.11 | 1 | ||
Žloukovice | x | 16.15 | 16.15 | ||
Račice nad Berounkou | x | 16.18 | 16.18 | ||
Zbečno | 16.21 | 16.22 | 1 | ||
Újezd nad Zbečnem | x | 16.25 | 16.25 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 16.31 | 16.32 | 1 | ||
Křivoklát | x | 16.35 | 16.35 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 16.37 | 16.37 | ||
Pustověty | x | 16.41 | 16.41 | ||
Lašovice | 16.44 | 16.45 | 1 | ||
Chlum u Rakovníka | x | 16.48 | 16.48 | ||
Rakovník | 16.53 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci