Os 7715 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.28 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 14.31 | 14.31 | 1 | ||
Hýskov | 14.36 | 14.36 | 1 | ||
Nižbor | 14.40 | 14.41 | 1 | ||
Žloukovice | x | 14.45 | 14.45 | ||
Račice nad Berounkou | x | 14.48 | 14.48 | ||
Zbečno | 14.51 | 14.54 | 1 | ||
Újezd nad Zbečnem | x | 14.57 | 14.57 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 15.03 | 15.04 | 1 | ||
Křivoklát | x | 15.06 | 15.06 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 15.09 | 15.09 | ||
Pustověty | x | 15.13 | 15.13 | ||
Lašovice | 15.16 | 15.20 | 1 | ||
Chlum u Rakovníka | x | 15.23 | 15.23 | ||
Rakovník | 15.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci