R 770 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 + Bdpee231 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.15 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 10.21 | 10.22 | 2 | ||
Beroun | 10.52 | 10.53 | 2 | ||
Zdice | 11.01 | 11.02 | 2 | ||
Hořovice | 11.09 | 11.10 | 2 | ||
Kařez | 11.16 | 11.17 | |||
Rokycany | 11.28 | 11.29 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.40 | 11.50 | 6 | ||
Plzeň zastávka | 11.52 | 11.53 | 6d | ||
Dobřany | 12.05 | 12.06 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 12.10 | 12.11 | 1a | ||
Přeštice | 12.17 | 12.18 | 2 | ||
Švihov u Klatov | 12.31 | 12.32 | 1 | ||
Klatovy | 12.41 | 12.51 | 1 | ||
Bezděkov u Klatov | 12.55 | 12.55 | |||
Janovice nad Úhlavou | 12.59 | 13.01 | 1 | ||
Nýrsko | 13.08 | 13.09 | 1 | ||
Dešenice | 13.13 | 13.14 | |||
Zelená Lhota | 13.21 | 13.22 | 1 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 13.31 | 13.31 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 13.37 | 13.37 | |||
Špičák | 13.42 | 13.43 | 1 | ||
Železná Ruda město | 13.47 | 13.48 | |||
Železná Ruda centrum | 13.50 | 13.51 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 13.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy