R 769 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdpee231 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.20 | 6 | |||
Rokycany | 15.31 | 15.32 | 1 | ||
Kařez | 15.42 | 15.43 | |||
Hořovice | 15.50 | 15.52 | 1 | ||
Zdice | 15.59 | 16.00 | 1 | ||
Beroun | 16.09 | 16.10 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 16.38 | 16.42 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.49 | 2b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci