R 759 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdpee231 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 7.17 | 1 | |||
Švihov u Klatov | 7.25 | 7.26 | 1 | ||
Borovy | 7.32 | 7.32 | |||
Lužany | 7.35 | 7.35 | |||
Přeštice | 7.38 | 7.39 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 7.46 | 7.47 | 3c | ||
Dobřany | 7.52 | 7.53 | 1 | ||
Plzeň zastávka | 8.05 | 8.07 | 6d | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.10 | 8.20 | 6 | ||
Rokycany | 8.31 | 8.32 | 1 | ||
Kařez | 8.42 | 8.43 | |||
Hořovice | 8.50 | 8.52 | 1 | ||
Zdice | 8.59 | 9.00 | 1 | ||
Beroun | 9.09 | 9.10 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 9.38 | 9.42 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.49 | 2b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster