Os 7187 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 23.01 | 4 | |||
Dolní Libchavy | x | 23.04 | 23.04 | ||
Černovír | x | 23.08 | 23.08 | ||
Lanšperk | 23.10 | 23.11 | 2 | ||
Hnátnice | x | 23.13 | 23.13 | ||
Dolní Dobrouč | x | 23.15 | 23.15 | ||
Letohrad | 23.19 | 23.20 | 3 | ||
Verměřovice | x | 23.27 | 23.27 | ||
Jablonné nad Orlicí | 23.31 | 23.32 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 23.34 | 23.34 | ||
Těchonín | x | 23.40 | 23.40 | 1 | |
Mladkov | x | 23.44 | 23.44 | ||
Lichkov | 23.48 | 23.49 | 1 | ||
Dolní Lipka | 23.55 | 23.57 | 3 | ||
Králíky zastávka | x | 0.00 | 0.00 | ||
Králíky | 0.04 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci