Os 6911 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.05 | 3 | |||
Dolní Zálezly | 10.12 | 10.12 | |||
Prackovice nad Labem | 10.15 | 10.15 | 1 | ||
Litochovice nad Labem | 10.17 | 10.17 | |||
Malé Žernoseky | 10.20 | 10.20 | |||
Lovosice město | 10.22 | 10.22 | |||
Lovosice | 10.26 | 10.33 | 3 | ||
Lukavec | 10.36 | 10.36 | |||
Nové Kopisty | 10.38 | 10.38 | |||
Bohušovice nad Ohří | 10.40 | 10.40 | 1 | ||
Hrdly | 10.42 | 10.42 | |||
Oleško | 10.44 | 10.44 | |||
Hrobce | 10.47 | 10.47 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 10.52 | 10.53 | 1 | ||
Dobříň | 10.55 | 10.55 | |||
Záluží | 10.57 | 10.57 | |||
Hněvice | 11.00 | 11.01 | 1 | ||
Horní Počaply | 11.05 | 11.05 | |||
Dolní Beřkovice | 11.08 | 11.08 | 1 | ||
Cítov | 11.11 | 11.11 | |||
Vraňany | 11.15 | 11.15 | 1 | ||
Mlčechvosty | 11.18 | 11.18 | |||
Nové Ouholice | 11.21 | 11.21 | |||
Nelahozeves | 11.23 | 11.23 | 1 | ||
Nelahozeves zámek | 11.26 | 11.26 | |||
Kralupy nad Vltavou | 11.31 | 11.42 | 5 | ||
Dolany nad Vltavou | 11.45 | 11.45 | |||
Libčice nad Vltavou | 11.49 | 11.49 | 1 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 11.51 | 11.51 | |||
Řež | 11.53 | 11.53 | |||
Úholičky | 11.55 | 11.55 | |||
Roztoky-Žalov | 11.57 | 11.57 | |||
Roztoky u Prahy | 12.01 | 12.01 | 1 | ||
Praha-Sedlec | 12.04 | 12.04 | |||
Praha-Podbaba | 12.07 | 12.07 | |||
Praha-Holešovice | 12.11 | 12.15 | 1 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.23 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy