Os 6610 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 15.01 | 102 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 15.07 | 15.07 | 1 | ||
Ostašov | x | 15.10 | 15.10 | 1 | |
Karlov pod Ještědem | 15.14 | 15.19 | 3 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 15.23 | 15.23 | ||
Novina | x | 15.25 | 15.25 | ||
Křižany | 15.27 | 15.28 | 1 | ||
Zdislava | x | 15.32 | 15.32 | ||
Rynoltice | 15.38 | 15.38 | 1 | ||
Lvová | x | 15.42 | 15.42 | ||
Jablonné v Podještědí | 15.47 | 15.49 | 1 | ||
Velký Valtinov | x | 15.53 | 15.53 | ||
Brniště | 15.57 | 15.59 | 1 | ||
Mimoň | 16.05 | 16.06 | 1 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 16.13 | 16.13 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.22 | 16.30 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 16.32 | 16.32 | ||
Stružnice | 16.37 | 16.38 | 1 | ||
Horní Police | 16.42 | 16.42 | 1 | ||
Žandov | x | 16.44 | 16.44 | ||
Starý Šachov | x | 16.46 | 16.46 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 16.51 | 16.51 | 1 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Děčín východ | 17.05 | 17.06 | 101 | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.10 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci