Os 6607 | |
Řazení vlaku: 843 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.44 | 12 | |||
Děčín východ | 10.47 | 10.48 | 101 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 10.56 | 10.57 | 1 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 11.01 | 11.02 | 1 | ||
Starý Šachov | x | 11.06 | 11.06 | ||
Žandov | x | 11.08 | 11.08 | ||
Horní Police | 11.10 | 11.11 | 1 | ||
Stružnice | 11.15 | 11.15 | 1 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 11.20 | 11.20 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.24 | 11.36 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 11.43 | 11.43 | ||
Mimoň | 11.50 | 11.50 | 1 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 11.53 | 11.53 | ||
Brniště | 11.57 | 11.59 | 3 | ||
Velký Valtinov | x | 12.02 | 12.02 | ||
Jablonné v Podještědí | 12.07 | 12.08 | 1 | ||
Lvová | x | 12.12 | 12.12 | ||
Rynoltice | 12.16 | 12.16 | 1 | ||
Zdislava | x | 12.21 | 12.21 | ||
Křižany | 12.26 | 12.26 | 1 | ||
Novina | x | 12.29 | 12.29 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 12.31 | 12.31 | ||
Karlov pod Ještědem | 12.37 | 12.40 | 3 | ||
Ostašov | x | 12.43 | 12.43 | 1 | |
Liberec-Horní Růžodol | 12.46 | 12.46 | 1 | ||
Liberec | 12.54 | 102 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy