Os 6603 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.42 | 12 | |||
Děčín východ | 6.45 | 6.46 | 101 | ||
Březiny u Děčína | x | 6.49 | 6.49 | ||
Malá Veleň | x | 6.52 | 6.52 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 6.56 | 6.57 | 1 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 7.01 | 7.02 | 1 | ||
Starý Šachov | x | 7.06 | 7.06 | ||
Žandov | x | 7.08 | 7.08 | ||
Horní Police | 7.10 | 7.11 | 1 | ||
Stružnice | 7.15 | 7.15 | 1 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 7.20 | 7.20 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 7.24 | 7.36 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 7.43 | 7.43 | ||
Mimoň | 7.50 | 7.50 | 1 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 7.53 | 7.53 | ||
Brniště | 7.57 | 7.59 | 3 | ||
Velký Valtinov | x | 8.02 | 8.02 | ||
Jablonné v Podještědí | 8.07 | 8.08 | 1 | ||
Lvová | x | 8.12 | 8.12 | ||
Rynoltice | 8.16 | 8.16 | 1 | ||
Zdislava | x | 8.21 | 8.21 | ||
Křižany | 8.26 | 8.26 | 1 | ||
Novina | x | 8.29 | 8.29 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 8.31 | 8.31 | ||
Karlov pod Ještědem | 8.37 | 8.40 | 3 | ||
Ostašov | x | 8.43 | 8.43 | 1 | |
Liberec-Horní Růžodol | 8.46 | 8.46 | 1 | ||
Liberec | 8.54 | 102 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök