Os 6137 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 20.11 | 1 | |||
Březno u Postoloprt | 20.15 | 20.16 | 1 | ||
Louny město | x | 20.23 | 20.23 | 1 | |
Louny střed | x | 20.24 | 20.24 | ||
Louny | 20.27 | 20.46 | 3 | ||
Veltěže | x | 20.50 | 20.50 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 20.54 | 20.54 | ||
Pátek | x | 21.04 | 21.04 | ||
Koštice nad Ohří | 21.09 | 21.09 | |||
Křesín | x | 21.13 | 21.13 | ||
Dubany | x | 21.16 | 21.16 | ||
Libochovice město | x | 21.19 | 21.23 | 1 | |
Libochovice | 21.26 | 21.28 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 21.33 | 21.33 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 21.36 | 21.36 | 1 | |
Úpohlavy | x | 21.41 | 21.41 | ||
Čížkovice | 21.44 | 21.45 | 1 | ||
Sulejovice | x | 21.50 | 21.50 | ||
Lovosice | 21.55 | 22.14 | 6 | ||
Lovosice závod | x | 22.16 | 22.16 | ||
Žalhostice | 22.19 | 22.19 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | x | 22.23 | 22.23 | ||
Litoměřice horní nádraží | 22.25 | 22.26 | 1 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 22.32 | 22.32 | ||
Ploskovice | x | 22.37 | 22.37 | ||
Horní Řepčice | x | 22.44 | 22.44 | ||
Liběšice | 22.47 | 22.48 | 1 | ||
Úštěk | 22.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy