Os 5152 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 6.35 | 2 | |||
Lukavice v Čechách | x | 6.38 | 6.38 | ||
Žamberk | 6.43 | 6.44 | 1 | ||
Bohousová | x | 6.50 | 6.50 | ||
Litice nad Orlicí | 6.53 | 6.53 | 1 | ||
Sopotnice | x | 6.56 | 6.56 | ||
Potštejn | 6.59 | 7.00 | 1 | ||
Záměl | x | 7.03 | 7.03 | ||
Doudleby nad Orlicí | 7.08 | 7.09 | 1 | ||
Kostelec nad Orlicí | 7.12 | 7.12 | 1 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 7.14 | 7.15 | |||
Častolovice | 7.18 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia