Os 4368 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherský Brod | 17.20 | 2 | |||
Havřice | 17.23 | 17.23 | |||
Hradčovice | 17.28 | 17.28 | 1 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 17.32 | 17.33 | |||
Vésky | 17.36 | 17.36 | |||
Kunovice | 17.39 | 17.43 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 17.46 | 17.47 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.53 | 7a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster