Os 4107 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.11 | 5 | |||
Brno-Židenice | 6.15 | 6.19 | 1a | ||
Brno-Slatina | 6.25 | 6.27 | 1 | ||
Šlapanice zastávka | 6.30 | 6.31 | |||
Šlapanice | 6.33 | 6.34 | 4 | ||
Ponětovice | 6.36 | 6.36 | |||
Blažovice | 6.41 | 6.41 | 1 | ||
Křenovice dolní nádraží | 6.46 | 6.46 | |||
Slavkov u Brna | 6.50 | 6.51 | 1 | ||
Křižanovice | 6.55 | 6.56 | |||
Marefy | x | 6.59 | 6.59 | ||
Bučovice | 7.03 | 7.04 | 1 | ||
Nevojice | x | 7.08 | 7.08 | ||
Nesovice | 7.12 | 7.12 | 1 | ||
Brankovice | 7.17 | 7.17 | |||
Nemotice | 7.21 | 7.21 | 1 | ||
Jestřabice | x | 7.27 | 7.27 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 7.32 | 7.32 | |||
Kyjov | 7.36 | 7.38 | 1 | ||
Kyjov zastávka | 7.41 | 7.41 | |||
Vlkoš | 7.46 | 7.46 | 1 | ||
Vracov | 7.50 | 7.51 | |||
Bzenec | 7.55 | 7.56 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 8.05 | 8.07 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 8.10 | 8.10 | |||
Uherský Ostroh | 8.13 | 8.13 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves | 8.17 | 8.18 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 8.20 | 8.20 | |||
Kunovice zastávka | 8.23 | 8.23 | |||
Uherské Hradiště | 8.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy