Os 4101 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 842 + 2xBmx765 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.08 | 4 | |||
Brno-Židenice | 4.12 | 4.15 | 6 | ||
Šlapanice zastávka | 4.23 | 4.24 | |||
Křenovice dolní nádraží | x | 4.33 | 4.33 | ||
Slavkov u Brna | 4.37 | 4.38 | 1 | ||
Křižanovice | 4.42 | 4.43 | |||
Marefy | x | 4.46 | 4.46 | ||
Bučovice | 4.49 | 4.52 | 1 | ||
Nevojice | x | 4.56 | 4.56 | ||
Nesovice | 5.00 | 5.03 | 1 | ||
Brankovice | 5.07 | 5.08 | |||
Nemotice | 5.11 | 5.12 | 1 | ||
Jestřabice | x | 5.17 | 5.17 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 5.22 | 5.22 | |||
Kyjov | 5.27 | 5.30 | 1 | ||
Kyjov zastávka | 5.33 | 5.33 | |||
Vlkoš | 5.38 | 5.38 | 1 | ||
Vracov | 5.42 | 5.43 | |||
Bzenec | 5.47 | 5.48 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 5.56 | 6.12 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 6.15 | 6.15 | |||
Uherský Ostroh | 6.18 | 6.18 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves | 6.22 | 6.23 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 6.25 | 6.25 | |||
Kunovice zastávka | 6.28 | 6.29 | |||
Uherské Hradiště | 6.33 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy