Os 3369 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Suchdol nad Odrou | 20.49 | 3 | |||
Hladké Životice | x | 20.53 | 20.53 | ||
Studénka | 20.58 | 20.59 | 1 | ||
Jistebník | 21.03 | 21.04 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | x | 21.07 | 21.07 | ||
Ostrava-Svinov | 21.11 | 21.12 | 1 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 21.16 | 21.16 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 21.20 | 21.22 | 3 | ||
Bohumín | 21.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci