Os 3363 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Suchdol nad Odrou | 11.54 | 4 | |||
Hladké Životice | x | 11.58 | 11.58 | ||
Studénka | 12.02 | 12.03 | 1 | ||
Jistebník | 12.08 | 12.08 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | x | 12.11 | 12.11 | ||
Ostrava-Svinov | 12.15 | 12.18 | 1 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 12.21 | 12.21 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 12.25 | 12.26 | 1 | ||
Bohumín | 12.33 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök