Os 20607 | |
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třemešná ve Sl.úz.r. | 11.30 | 2u | |||
Liptaň | 11.39 | 11.39 | 1 | ||
Dívčí Hrad | 11.46 | 11.46 | |||
Horní Povelice | 11.49 | 11.49 | |||
Amalín | 11.52 | 11.53 | |||
Slezské Rudoltice | 11.56 | 11.56 | 1 | ||
Koberno | 12.01 | 12.02 | |||
Bohušov | 12.06 | 12.07 | 1 | ||
Osoblaha | 12.14 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy