Os 20566 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravský Karlov | 20.40 | 1 | |||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 20.42 | 20.42 | ||
Červená Voda | 20.44 | 20.46 | 1 | ||
Dolní Orlice | x | 20.50 | 20.50 | ||
Králíky | 20.53 | 20.55 | 1 | ||
Králíky zastávka | x | 20.58 | 20.58 | ||
Dolní Lipka | 21.01 | 21.03 | 3 | ||
Lichkov | 21.09 | 21.10 | 1 | ||
Mladkov | x | 21.13 | 21.13 | ||
Těchonín | x | 21.17 | 21.17 | 1 | |
Jamné nad Orlicí | x | 21.21 | 21.21 | ||
Jablonné nad Orlicí | 21.23 | 21.24 | 1 | ||
Verměřovice | x | 21.28 | 21.28 | ||
Letohrad | 21.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci