Os 19918 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 16.46 | 4 | |||
Praha-Hlubočepy | x | 16.50 | 16.50 | ||
Praha-Holyně | x | 16.55 | 16.55 | ||
Praha-Řeporyje | 16.59 | 16.59 | 1 | ||
Zbuzany | x | 17.02 | 17.02 | ||
Jinočany | x | 17.05 | 17.05 | ||
Rudná u Prahy | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Rudná zastávka | x | 17.10 | 17.10 | ||
Nučice | 17.13 | 17.16 | 1 | ||
Nučice zastávka | x | 17.18 | 17.18 | 1b | |
Loděnice | 17.23 | 17.24 | 1 | ||
Vráž u Berouna | 17.28 | 17.30 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 17.34 | 17.35 | 3 | ||
Beroun | 17.38 | 12b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia