Sp 1781 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 4.41 | 1 | |||
Trutnov střed | 4.44 | 4.45 | 1 | ||
Velké Svatoňovice | x | 4.54 | 4.54 | ||
Malé Svatoňovice | 4.57 | 4.57 | 1 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | x | 5.00 | 5.00 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | x | 5.03 | 5.03 | ||
Červený Kostelec | 5.06 | 5.07 | 1 | ||
Olešnice | x | 5.10 | 5.10 | ||
Starkoč | 5.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia