Vlak 177811 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 9.23 | 9 | |||
Beroun | 9.55 | 10.29 | 2 | ||
Křivoklát | 11.01 | 11.07 | |||
Rakovník | 11.27 | 11.54 | 1 | ||
Lužná u Rakovníka | 12.06 | 3 |
jede 15., 16.XII., 20., 21.IV. a 14.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster