Sp 1729 „Kyjovka“ | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno-Židenice | 13.32 | 6 | |||
Slavkov u Brna | 13.52 | 13.54 | 1 | ||
Bučovice | 14.02 | 14.03 | 1 | ||
Nesovice | 14.09 | 14.10 | 1 | ||
Nemotice | 14.17 | 14.18 | 1 | ||
Kyjov | 14.31 | 14.32 | 1 | ||
Kyjov zastávka | 14.35 | 14.35 | |||
Vracov | 14.44 | 14.44 | |||
Bzenec | 14.48 | 14.49 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 14.58 | 15.02 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 15.06 | 15.07 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves | 15.11 | 15.12 | 1 | ||
Kunovice zastávka | 15.16 | 15.16 | |||
Uherské Hradiště | 15.20 | 15.21 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.27 | 7a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster