Os 15066 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 20.39 | 5a | |||
Dvořisko | x | 20.42 | 20.42 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 20.45 | 20.45 | ||
Vysoké Mýto | 20.49 | 20.51 | 3 | ||
Vysoké Mýto město | 20.54 | 20.56 | 1 | ||
Džbánov | x | 21.01 | 21.01 | ||
Hrušová | x | 21.04 | 21.04 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 21.06 | 21.07 | 1 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 21.09 | 21.09 | ||
Řídký | x | 21.13 | 21.13 | ||
Tržek | x | 21.15 | 21.15 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 21.19 | 21.19 | ||
Litomyšl zastávka | x | 21.22 | 21.22 | ||
Litomyšl | 21.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster