R 1276 „Ještěd“ | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.02 | 8 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 5.05 | 5.07 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.22 | 5.26 | 2 | ||
Jaroměř | 5.39 | 5.42 | 1 | ||
Jaroměř zastávka | 5.45 | 5.46 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 5.57 | 5.58 | 2 | ||
Stará Paka | 6.27 | 6.31 | 4 | ||
Semily | 6.47 | 6.48 | 1 | ||
Železný Brod | 6.56 | 7.00 | 1 | ||
Malá Skála | 7.07 | 7.08 | 1 | ||
Turnov | 7.17 | 7.21 | 1 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 7.39 | 7.40 | 1 | ||
Liberec | 7.55 | 105 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci