R 1269 „Ještěd“ | |
Řazení vlaku: 843 + 3xBtn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 12.03 | 103 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 12.20 | 12.21 | 1 | ||
Turnov | 12.39 | 12.42 | 5 | ||
Malá Skála | 12.50 | 12.51 | 1 | ||
Železný Brod | 12.58 | 12.59 | 2 | ||
Semily | 13.06 | 13.07 | 1 | ||
Stará Paka | 13.26 | 13.27 | 4 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 13.54 | 14.00 | 1 | ||
Jaroměř | 14.13 | 14.19 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.33 | 14.37 | 1 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 14.51 | 14.52 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.55 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster