R 1265 „Ještěd“ | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 8.03 | 103 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 8.20 | 8.21 | 1 | ||
Turnov | 8.39 | 8.42 | 5 | ||
Malá Skála | 8.50 | 8.51 | 1 | ||
Železný Brod | 8.58 | 8.59 | 2 | ||
Semily | 9.06 | 9.07 | 1 | ||
Stará Paka | 9.26 | 9.27 | 4 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 9.54 | 10.00 | 1 | ||
Jaroměř | 10.13 | 10.19 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 10.33 | 10.36 | 1 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 10.50 | 10.51 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.54 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster