R 1247 „Otava“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bdtn756/Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 13.12 | 1 | |||
Zliv | 13.23 | 13.24 | 1 | ||
Číčenice | 13.36 | 13.37 | 2 | ||
Protivín | 13.43 | 13.43 | 2 | ||
Písek | 13.56 | 13.58 | 2 | ||
Čížová | 14.05 | 14.06 | 1 | ||
Čimelice | 14.22 | 14.22 | 1 | ||
Mirovice | 14.29 | 14.30 | 1 | ||
Březnice | 14.38 | 14.39 | 1 | ||
Příbram | 14.58 | 15.03 | 3 | ||
Jince | 15.14 | 15.15 | 1 | ||
Lochovice | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Zdice | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Beroun | 15.44 | 15.46 | 4 | ||
Praha-Smíchov | 16.27 | 16.30 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci