R 1240 „Otava“ | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.24 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 17.30 | 17.31 | 2 | ||
Beroun | 18.11 | 18.12 | 4 | ||
Zdice | 18.22 | 18.24 | 3 | ||
Lochovice | 18.32 | 18.33 | 1 | ||
Jince | 18.41 | 18.42 | 1 | ||
Příbram | 18.54 | 18.59 | 1 | ||
Březnice | 19.16 | 19.17 | 1 | ||
Mirovice | 19.25 | 19.26 | 1 | ||
Čimelice | 19.33 | 19.33 | 1 | ||
Čížová | 19.49 | 19.49 | 1 | ||
Písek | 19.57 | 19.59 | 2 | ||
Protivín | 20.12 | 20.13 | 1 | ||
Číčenice | 20.19 | 20.21 | 1 | ||
Zliv | 20.32 | 20.34 | 1 | ||
České Budějovice | 20.45 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci