Vlak 122051 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 7.16 | 1 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 7.19 | 7.19 | |||
Uherský Ostroh | 7.21 | 7.22 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves | 7.26 | 7.26 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 7.28 | 7.29 | |||
Kunovice zastávka | 7.32 | 7.32 | |||
Uherské Hradiště | 7.36 | 3 |
jede v (6), a 27. - 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster