Vlak 1063 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.17 | 14b | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.16 | 15.17 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.39 | 16.41 | 3 | ||
Přerov | 16.58 | 16.59 | 8 | ||
Otrokovice | 17.17 | 17.19 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.31 | 17.33 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 17.39 | 17.40 | 1 | ||
Uherský Brod | 17.55 | 17.56 | 1 | ||
Bojkovice město | 18.10 | 18.11 | 101 | ||
Slavičín | 18.25 | 18.26 | 1 | ||
Bylnice | 18.40 | 18.41 | 1 | ||
Nemšová | 18.56 | 18.58 | |||
Trenčianska Teplá | 19.03 | 19.04 | |||
Trenčín | 19.10 | 19.11 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 19.27 | 19.28 | |||
Piešťany | 19.40 | 19.41 | |||
Leopoldov | 19.53 | 19.56 | |||
Hlohovec | 20.01 | 20.02 | |||
Nitra | 20.42 |
nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia