Os 8874 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.17 | ||||
Praha-Smíchov | 23.23 | 23.24 | |||
Praha-Velká Chuchle | 23.30 | 23.30 | |||
Praha-Radotín | 23.33 | 23.33 | |||
Černošice | 23.38 | 23.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 23.40 | 23.40 | |||
Všenory | 23.43 | 23.43 | |||
Dobřichovice | 23.45 | 23.46 | |||
Řevnice | 23.50 | 23.50 | |||
Zadní Třebaň | 23.53 | 23.53 | |||
Karlštejn | 23.57 | 23.58 | |||
Srbsko | 0.01 | 0.01 | |||
Beroun | 0.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci