Os 8871 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 20.33 | ||||
Srbsko | 20.37 | 20.37 | |||
Karlštejn | 20.41 | 20.41 | |||
Zadní Třebaň | 20.45 | 20.45 | |||
Řevnice | 20.48 | 20.48 | |||
Dobřichovice | 20.52 | 20.53 | |||
Všenory | 20.55 | 20.55 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.58 | 20.58 | |||
Černošice | 21.01 | 21.01 | |||
Praha-Radotín | 21.07 | 21.08 | |||
Praha-Velká Chuchle | 21.11 | 21.11 | |||
Praha-Smíchov | 21.17 | 21.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök