Os 8870 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.07 | ||||
Praha-Smíchov | 21.13 | 21.14 | |||
Praha-Velká Chuchle | 21.20 | 21.20 | |||
Praha-Radotín | 21.23 | 21.23 | |||
Černošice | 21.28 | 21.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 21.30 | 21.30 | |||
Všenory | 21.33 | 21.33 | |||
Dobřichovice | 21.35 | 21.36 | |||
Řevnice | 21.40 | 21.40 | |||
Zadní Třebaň | 21.43 | 21.43 | |||
Karlštejn | 21.47 | 21.48 | |||
Srbsko | 21.51 | 21.51 | |||
Beroun | 21.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci