Os 8859 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.33 | ||||
Srbsko | 17.37 | 17.37 | |||
Karlštejn | 17.41 | 17.41 | |||
Zadní Třebaň | 17.45 | 17.45 | |||
Řevnice | 17.48 | 17.48 | |||
Dobřichovice | 17.52 | 17.53 | |||
Všenory | 17.55 | 17.55 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.58 | 17.58 | |||
Černošice | 18.01 | 18.01 | |||
Praha-Radotín | 18.07 | 18.08 | |||
Praha-Velká Chuchle | 18.11 | 18.11 | |||
Praha-Smíchov | 18.17 | 18.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.25 | 18.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster