Os 8851 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.33 | ||||
Srbsko | 15.37 | 15.37 | |||
Karlštejn | 15.41 | 15.41 | |||
Zadní Třebaň | 15.45 | 15.45 | |||
Řevnice | 15.48 | 15.48 | |||
Dobřichovice | 15.52 | 15.53 | |||
Všenory | 15.55 | 15.55 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.58 | 15.58 | |||
Černošice | 16.01 | 16.01 | |||
Praha-Radotín | 16.07 | 16.08 | |||
Praha-Velká Chuchle | 16.11 | 16.11 | |||
Praha-Smíchov | 16.17 | 16.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy