Os 8844 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.07 | ||||
Praha-Smíchov | 14.13 | 14.14 | |||
Praha-Velká Chuchle | 14.20 | 14.20 | |||
Praha-Radotín | 14.23 | 14.23 | |||
Černošice | 14.28 | 14.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.30 | 14.30 | |||
Všenory | 14.33 | 14.33 | |||
Dobřichovice | 14.35 | 14.36 | |||
Řevnice | 14.40 | 14.40 | |||
Zadní Třebaň | 14.43 | 14.43 | |||
Karlštejn | 14.47 | 14.48 | |||
Srbsko | 14.51 | 14.51 | |||
Beroun | 14.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster